İşimi Yapmadılar Memnun Kalmadık Cümlesini Kabul Etmiyoruz?


Her müşterimizin bizlerden "Allah razı olsun" demesini samimi olarak bekliyoruz. Eğer bir memnuniyetsizliği varsa paylaşmasını isteriz. 


Özellikle bir sorun olduğunda aynı gün bildirmesi bizim için hayati önem taşır. Aradan aylar geçtikten sonra bir memnuniyetsizliğini dile getirmesi hiç hoş bir durum değil bizim tarafımızda. 


Bazı işlerimizde sadece işin gereğini yeterine getiremediğimiz için müşterimize yeni web sayfası yapmak durumunda kaldık. Buna müterimiz değil biz karar verdik. Bu bizim için bir zaman kaybı yada para kaybı asla değil. Sadece bazı şeyleri deneyimlemiş oluyoruz.


Müşterilerimize Karşı Sorumluluklarımız


Müşterilerimize karşı beklentilerini karşılama ve aşma sorumluluğumuz vardır. Yani faaliyet gösterdiği alanda web sayfası konusunda memnun olması gerekmtektedir. 


Bu noktada beklentilerini karşılamak ile yükümlüyüz. Eğer web sayfasında anlamadığı ya da yapamadığı bir işlem olduğunda bu konuda mutlaka yardımcı oluyoruz.


Web  sayfasına içerik giremiyorsa ya da bu konuda bilgisi yok ise bize bilgileri paylaşması halinde yardımcı oluyoruz. Fakat bizim her sitemiz dinamik olarak tasarlanıyor. Bir kaç defalığa mahsuz bu bilgileri işleriz. Devamında nasıl yapılacağını göstererek bize bağımlı kalmasın ortadan kaldırırız. Bu işlem hem bizim için zaman kaybı olmayacak. Aynı zamanda firma açısından daha hızlı sonuca ulaşmasını sağlayacaktır.0 Sepetim
0 ₺